Hakkımızda

   Sezmed Diagnostik A.Ş                                                    

   1998 den beri sizlere hizmet eden Sezmed Diagnostik A.Ş. ülkemizde, kan sayım ve biyokimya reaktiflerinin üretiminin yanı sıra laboratuar cihazlarının da üretim ve ithalatını misyon edinen vazgeçilmez bir kaynak olmuştur.
   Sezmed Diagnostik A.Ş. ortaklığında kurulan ve üretim sektöründe 10. senesini dolduran Archem Diagnostic Industry LTD. sektörüne adım attığı ilk günden bu güne bütün başarı serüveninin iki ana temele dayandırmıştır:

  • Diagnostikte teknolojik yenilikleri takip etme,
  • ‘Akademik-bilimsel metotlarla kıyaslanabilir, ispatlanabilir, desteklenebilir olan sürekli ürün kalitesi’ stratejisi

   Bu iki ana temelden vazgeçmeyen Archem Diagnostic Industry LTD./Nanocell Diagnostic Industry LTD.  diagnostik ürün üretim teknolojisindeki yıllardır devam ede gelen yoğun tecrübe ve bilgi birikimi, dünyanın en büyük diagnostik üreticileriyle gerek Know-How, gerekse AR-GE işbirlikleri sayesinde spesifik ve rutin biyokimya reaktiflerinin aranılan markası haline gelmiştir. Kan sayım Solüsyonlarının Türkiye’deki ilk üreticisi olma gururunu taşıyan Archem bu başarısına ilk kez yurtdışına reaktif ihracatı yapma onurunu ekleyerek artık sahasında Türkiye’de rakiplerine bir ekol olmuştur.
   Bilindiği üzere Archem 2008’den beri TÜBİTAK işbirliği ile ve Tıp fakültelerinden danışman akademisyenlerle ‘Üretim kalitesini uluslar arası standartlarda devam ettirme ve yeni ürün panelleri geliştirme amaçlı’ kan sayım reaktifi üretim AR-GE’si yapmaktadır. Bu projenin sonucu olarak Archem kan sayım reaktiflerinin uyumlu olduğu kan sayım cihazı markası 13’e çıkmış, Archem kan sayım reaktif pazarı Vietnam’dan Romanya’ya, Fas’tan Avrupa ülkelerine kadar açılmıştır.
   Sezmed Diagnostik A.Ş. Üretim panellerinin dışındaki sahalarda da Ekonomi/Kalite prensibi ile hareket etmiş ve bu bağlamda Distribütörlükler üstlenmiştir. SINNOWA Sezmed Sağlık A.Ş. ‘nin Türkiye’ ye kazandırdığı ürün paneli oldukça zengin bir laboratuar devidir. (22 çeşit laboratuar cihazı üreticisi)

   Türkiye’de artık bütün firmaların başarı grafiğini ilgi ile takip ettiği Sezmed, başarısını gruplandırdığı desteklerine borçludur. Bunlar;
        © Satış sonrası kurulum, detaylı kurulum eğitimi, Türkçe kılavuz desteği.
        © Satış sonrası acil-rutin servis veya periyodik bakım desteği
        © Bayi eğitim desteği (Periyodik, broşür, e-mail, yerinde eğitimler)
        © Bayi teknik servis eğitim desteği. (Firmamız lokal-yerinde servis kültür ve stratejisine inanmaktadır.)
        © Pazarlama bazlı akademik-bilimsel doküman desteği.

   Ufkunuzdaki beklentileri yakalamak için çıktığımız diagnostik yolunda ülke ve bölgemizden bilime ve insanlıga hizmete katacagımız değerleri beraber işlemek ümidiyle…